الگوریتم گوگل , گوگل پنگوئن , بک لینک اسپم , محتوای مناسب

خروج از جریمه الگوریتم پنگوئن


همانگونه که قبلا هم به آن اشاره کردیم الگوریتم گوگل پنگوئن در درجه اول لینک‌سازی‌های غیر طبیعی مرتبط با سایت شما را شناسایی می‌کند، پس باید لینک‌هایی را که به صفحات شما آسیب می‌رسانند، حذف کنید.

برای خروج از جریمه الگوریتم پنگوئن:

ابتدا بک‌لینک‌هایی را که به خاطر آن تنبیه شده‌اید، شناسایی کنید. برای این کار به روش زیر فهرست کامل بک‌لینک‌های سایت خود را دانلود کنید:

1. وارد داشبورد گوگل وبمستر خود شوید و از قسمت سمت چپ، به منوی Links to Your Site بروید.

2. در بخش Who links the most برروی گزینه more کلیک کنید.

3. در صفحه جدیدی که براییتان باز می‌شود، روی گزینه Download more sample links کلیک کرده و سپس پسوند فایل را انتخاب کنید.

در این لیست نام تمام دامنه‌هایی که به صفحات سایت شما بک‌لینک داده‌اند را مشاهده می‌کنید. باید تک تک سایت‌ها را چک کنید، آن‌هایی را که اسپم هستند، شناسایی و در یک فایل جداگانه وارد نمایید.

در نهایت فایل ساخته شده را به ابزار Disavow links گوگل معرفی نمایید. صبر کنید تا ربات خزنده گوگل متوجه این تغییرات شود. این روند ممکن است از ۳ ساعت تا ۳ ماه طول بکشد که به تعداد بک‌لینک‌های حذفی شما بستگی دارد.

نکات خروج از جریمه الگوریتم پنگوئن:

استفاده از بک لینک و کلمات کلیدی اسپم‌گونه هیچ تاثیری بر سئو سایت شما ندارد.

متاسفانه، ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که بسیاری از کسب و کارها به دنبال سئو ارزان و راحت برای وب‌سایت خود هستند و همیشه عده‌ای نیز وجود دارند که پاسخگوی چنین تقاضایی باشند. اما گوگل با انتشار الگوریتم پنگوئن، قصد دارد سئوی بی‌کیفیت را برای همیشه از بین ببرد.

به مرور زمان الگوریتم گوگل پنگوئن روند لینک بیلدینگ را متحول خواهد کرد.پیش از آنکه فرآیند لینک سازی تان را آغاز کنید، مطمئن شوید محتوای با ارزشی برای لینک دهی در اختیار دارید.

برای داشتن یک سئو حرفه ای و اطلاع از نحوه بک لینک دهی با تیم آریاهاست 02166176625 تماس بگیرید.