الگوریتم های گوگل

سئو و بهینه سازی , افزایش رتبه , افزایش بازدید , بهبود رتبه

الگوریتم های گوگل


صاحبان وبسایت علاقمند هستند که همواره در لینک اول موتورهای جستجو قرار بگیرند، و اینکار کاملا فنی و تخصصی است. گوگل مانند یک چراغ جادو است که کاربرها را به خواسته‌هایشان میرساند، و الگوریتم های گوگل غول‌هایی که حواسشان هست که کاربرها به مسیر درست هدایت شوند. در این بخش همراه تیم آریاهاست باشید تا در خصوص معرفی الگوریتم های گوگل با شما صحبت کنیم:

الگوریتم چیست؟

گوگل همواره تلاش می کند تا بهترین پاسخ را به جستجوی کاربران خود بدهد و برای این کار از الگوریتم ها استفاده می کند. الگوریتم ها، همان دستورالعمل های پشت سر هم و منطقی در ریاضی هستند که برنامه نویسان برای محاسبه، پردازش داده ها و استدلال کردن از آنها استفاده می کنند. ​

الگوریتم های گوگل چیست؟

الگوریتم ها معادلات گوناگون و متفاوت ریاضی هستند که محتویات و اطلاعات توسط آنها طبقه بندی شده و برای سئو و بهینه سازی، و همچنین تجزیه و تحلیل وبسایت ها مورد استفاده قرار می گیرند.

اهمیت الگوریتم گوگل

امروزه ۱۵۰ میلیون وبسایت فعال در اینترنت وجود دارد، و کاربرانی که روزانه بدنبال اطلاعات مفید و موردنظر خود هستند. وجود الگوریتم ها در اینجا مطرح میشود که از خطاها و اشتباهات و اسپم ها و نتایجی که به اشتباه بالا آمده اند جلوگیری کرده  و در نهایت یک جستجوی صحیح و مناسب را برای کاربران نمایش دهند.

امروزه آشنایی با این الگوریتم ها یک ضرورت است، زیرا ما باید وبسایت خود را با توجه به ساختار الگوریتم ها شکل دهیم و آن را بهینه کنیم، تا در رتبه بندی گوگل قرار گرفته و با رونق کسب و کار و افزایش درآمد مواجه شویم. اگر قوانین پاندا یا پنگوئن و یا مرغ مگس خوار را رعایت نکنیم به زودی از دنیای وب محو میشویم.

انواع الگوریتم های گوگل

بطورکلی الگوریتم ها به دو دسته اصلی و جانبی تقسیم میشوند. دسته اصلی جز هسته اصلی گوگل هستند و بر اساس پارامترهای مختلف سایت های  را رتبه بندی میکنند و دسته جانبی برای شناسایی سایت های اسپم و بهبود نتایج جستجو و بهینه سازی جستجوهای کاربران استفاده می شوند.

امیدوارم از این مقاله بهره برده باشید، هرگونه سوال و ابهامی را در بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

آموزشسئو و بهینه سازیطراحی وبوبلاگ

افزایش بازدیدافزایش رتبهالگوریتم پانداالگوریتم پنگوئنالگوریتم کبوترالگوریتم گوگلالگوریتم مرغ مگس خواربهبود رتبهسئو و بهینه سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *