سئو و بهینه سازی سایت

SEO برخلاف آن چه در بازار نمایانده می شود فراتر از گرفتن تعداد زیادی لینک است. موفقیت در موتورهای جستجو با فهم درست کسب و کارها شروع می شود و با ارایه راهکارهایی که شان کاری کسب و کارها را پاسداری می کند، ادامه می یابد. پایانی بر بهینه سازی وب سایت نیست. SEO نه مقصد که سفر است. آن، تکرار واژه های پرطمطراق نیست. اگر با کارشناسان زبده ما به گفتگو بنشینید، باور خواهید کرد که Search Engine Optimization به عنوان یک تخصص، ساده، لذت بخش و پرهیجان است.

سئو و بالا آوردن یک صفحه در جستجوهای گوگل به طور کلی دونوع فعالیت را در بر می گیرد off page seo مجموعه فعالیت هایی که خارج از وب سایت انجام میدهیم برای این که روند بالا آمدن سایت سریع تر باشد و on page seo که به کلیه فعالیت هایی که داخل سایت انجام می شود تا موتورهای جستجو به راحتی بتواند سایت مارا index کند گفته میشود هردوی این فعالیت ها در کنار هم به سئو معنا می دهد.

برگ برنده ما هرگز تکنیک های SEO نیست؛ این تکنیک ها را همه می دانند. تمرکز ما بر افزایش رتبه ها نیست و در سطحی بالاتر افزایش ترافیک هدفمند از Google و Bing را دنبال می کنیم. ما سختگیرانه سیاست کاری سایتها را در تولید و انتشار محتوا به نقد می کشیم و موشکافانه کسب و کارها را تحلیل می کنیم. با این روش داده های باارزشی به دست می آوریم و بر اساس آنها تصمیم می گیریم. اتخاذ تصمیم درست از دل تجربه و دانش بیرون می آید و کاری نیست که به نرم افزارها واگذار شود. سالهاست در حوزه کاری SEO تصمیم می گیریم؛ برگ برنده ما همین است.

برای بررسی و آگاهی از هزینه سئو وبسایت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید