سئو و بهینه سازی سایت

SEO برخلاف آن چه در بازار نشان داده می شود فراتر از گرفتن تعداد زیادی لینک است. موفقیت در موتورهای جستجو با فهم درست کسب و کارها شروع می شود و با ارائه راهکارهایی که شان کاری کسب و کارها را پاسداری می کند، ادامه می یابد. سئو پایانی بر بهینه سازی وب سایت نیست، SEO نه مقصد، که سفر است.

اگر با کارشناسان زبده ما به گفتگو بنشینید، باور خواهید کرد که Search Engine Optimization به عنوان یک تخصص، ساده، لذت بخش و پرهیجان است.

تعریف سئو

SEO به معنای “بهینه سازی موتورهای جستجو” است. این فرایند گرفتن ترافیک از نتایج جستجوی “آزاد”، “ارگانیک”، “سرمقاله” یا “طبیعی” در موتورهای جستجو است. تمام موتورهای جستجوی اصلی مانند Google ، Bing و یاهو نتایج جستجوی اولیه را در بر می گیرند، در حالی که صفحات وب و سایر محتواها مانند فیلم ها و یا لیست های محلی بر اساس جستجوهای بیشتر توسط کاربران مشخص میشوند.

چگونگی کار کردن سئو

شما ممکن است از یک وب سایت بازدید کنید و یک سوال را از گوگل، یاهو، بینگ یا هر موتور جستجوی دیگری بپرسید و آن موتور جستجو با یک لیست طولانی از پیوندهایی که به صفحات وب که به طور بالقوه می توانند به سوال شما پاسخ دهند، وصل شود. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چه چیزی در پشت این فهرست جادویی پیوندها قرار دارد؟

گوگل (یا هر موتور جستجویی که از آن استفاده می کنید) دارای یک رباینده است که تمام اطلاعاتی را که در مورد محتوایی که از آن سوال شده و می تواند در اینترنت پیدا کند، جمع آوری می کند. همه رباینده ها بصورت ۱ و ۰ عمل میکنند، سپس این الگوریتم از طریق یک الگوریتم دیگر تغذیه می شود که تلاش می کند تمام داده ها را با درخواست شما مطابقت دهد.

بخشی از بهینه سازی جستجوگرها – این است که تمام افرادی که این محتویات را بنویسند و آن را در سایت های خود قرار دهند، در اختیار شما قرار می دهند تا موتورهای جستجو بتوانند آنچه را که مشاهده می کنند را درک کنند و کاربرانی که وارد می شوند از طریق جستجو آنچه را که دوست دارند، ببینند.

 اطمینان حاصل کنید که برچسب های عنوان و توصیف متا توصیف طول مناسب برای نشان دادن لینک های داخلی صفحات شما داشته باشند. اگر بهینه سازی بدرستی اعمال  شود، سایت شما نه تنها توسط موتورهای جستجو دیده می شود بلکه زمانی که یک عبارت جستجو (کلمات کلیدی) وارد می شود، توانایی رتبه بندی بسیار بالا در صفحات نتایج موتور جستجو را نیز دارد.

اهداف اساسی سئو

تعیین اهداف و استراتژی SEO اولین گام در تعیین کلمات کلیدی است که شما می خواهید محتوای وب سایت خود را با آن ایجاد کنید. محتوا در رتبه بندی در درجه بالایی قرار دارد. محتوای سایت شما منبع اصلی اطلاعاتی است که موتورهای جستجو از آن استفاده می کنند تا تعیین کنند که سایت شما چه چیزی است. به عنوان مثال، اگر کسی در حال جستجو برای مبلمان است و شما در مورد مبلمان خود اطلاعاتی در وبسایت خود ندارید، شانس شما برای جستجوهایی که حاوی این کلمه کلیدی هستند، بسیار پایین خواهد بود.

• تولید ترافیک

محتوا یک کلمه کلیدی هدفمند است، که ترافیک مستقیم را به وب سایت شما منتقل می کند. محتوا نتایج بسیار خوبی را در زمان کمتری ارائه می دهد. کلمات کلیدی باید منحصر به فرد و متفاوت باشند، معمول و عمومی نباشند، زیرا رقابت برای کلمات کلیدی معمول و محبوب بسیار زیاد است.

• نام تجاری

نام تجاری کاربرد کمتری به نسبت SEO دارد. علامت گذاری به معنای تشخیص نام تجاری و یا آگاهی از آن نام تجاری در میان مردم است. صفحات وب سایت هایی که به طور مرتب در بالای موتورهای جستجو رتبه بندی می شوند، ترافیک، محبوبیت و سود را دریافت می کنند.

• بازار یابی

SEO  برای بازاریابی محصولات و خدمات هر وب سایت نیز استفاده می شود. SEO پیدا کردن مشتریان جدید و ایجاد درآمد برای وب سایت از طریق تجارت الکترونیک است.

• تاثیر ایدئولوژیک

اکثر مردم خواهان نظرعموم مردم در مورد وب سایت خود هستند تا یک نظر خاص. SEO، ابزار بسیار قدرتمندی برای تبلیغ ایده های خود و محتوای وب سایت شما میباشد.

• هدف تجارت الکترونیک

SEO موتورهای مربوط به ترافیک را افزایش می دهد که باعث افزایش فروش محصولات و خدمات ارائه شده توسط وب سایت ها می شود.

• مشتریان هدف

مخاطبانی را که سعی در رسیدن به آنها دارید، تعیین کنید. به عنوان مثال، یک سطح درآمد خاص، یک منطقه جغرافیایی، یا یک جنسیت خاص.

• رقابت

چشم انداز رقابتی در تعیین اهداف SEO شما بسیار مهم است. بسته به نوع محصول و رقبایتان ممکن است مجبور شوید تا استراتژی SEO خود، را تغییر دهید. شما بعنوان رهبر بازار، ممکن است بخواهید برخی از رقبا را کنار بگذارید. از سوی دیگر، اگر رقابت بطور محکم تثبیت شود، ممکن است بخواهید در بخش دیگری از بازار تمرکز کنید.

• مشتریان بالقوه خود را برای محصولات خود جستجو کنید.

مهم است بدانید که چه عبارتهایی برای جستجوی محصولات یا خدماتی که شما عرضه می کنید، مورد استفاده قرار میگیرد.

سئو و بالا آوردن یک صفحه در جستجوهای گوگل به طور کلی دونوع فعالیت را در بر می گیرد off page seo مجموعه فعالیت هایی که خارج از وب سایت انجام میدهیم برای این که روند بالا آمدن سایت سریع تر باشد و on page seo که به کلیه فعالیت هایی که داخل سایت انجام می شود تا موتورهای جستجو به راحتی بتواند سایت مارا index کند گفته میشود هردوی این فعالیت ها در کنار هم به سئو معنا می دهد.

برگ برنده ما هرگز تکنیک های SEO نیست؛ این تکنیک ها را همه می دانند. تمرکز ما بر افزایش رتبه ها نیست و در سطحی بالاتر افزایش ترافیک هدفمند از Google و Bing را دنبال می کنیم. ما سختگیرانه سیاست کاری سایتها را در تولید و انتشار محتوا به نقد می کشیم و موشکافانه کسب و کارها را تحلیل می کنیم. با این روش داده های باارزشی به دست می آوریم و بر اساس آنها تصمیم می گیریم. اتخاذ تصمیم درست از دل تجربه و دانش بیرون می آید و کاری نیست که به نرم افزارها واگذار شود. سالهاست در حوزه کاری SEO تصمیم می گیریم؛ برگ برنده ما همین است.

برای بررسی و آگاهی از هزینه سئو وبسایت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید