تبلیغات گوگل (google adwords) یکی از کارآمدترین و موثرترین روشهای بازاریابی اینترنتی است که امروزه صاحبان مشاغل بزرگ از آن برای تبلیغ برند خود استفاده می کنند. برای داشتن تبلیغاتی موثر باید فضای میزبانی مناسبی داشته باشید، شاید بد نباشد مقاله های پیشین ما را در خصوص هاست و هاست لینوکس مطالعه کنید.

جالب است بدانید گوگل به طور میانگین سالانه ۶۰ میلیارد دلار درآمد کسب می کند،  که بیش از ۹۵% این درآمد از طریق گوگل ادوردز کسب می شود. بیشتر از ۱ میلیون تجارت در دنیا از این سرویس تبلیغاتی بهره می برند و هزینه های زیادی برای تبلیغات در گوگل صرف می کنند.

راهی قطعی، سریع و مطمئن برای رسیدن به هدف که می تواند بهترین فرصت را برای معرفی و تبلیغ هر برندی فراهم آورد. در واقع با پیشرفت علم و تکنولوژی و حضور فناوری های جدید، تبلیغات و استفاده از تبلیغ گوگل توانسته است نیاز طیف گسترده ای از صاحبان مشاغل را تامین نماید.

اگر شما نیز صاحب برندی هستید که می خواهید آن را به عموم مردم معرفی کنید، و اگر می خواهید تبلیغات در صفحات اول گوگل را به خود اختصاص دهید، از تبلیغات گوگل استفاده کنید. به جرات می توان گفت: این روزها تبلیغات گوگل بهترین و کاربردی ترین نوع تبلیغات است که افراد بیشماری به این روش روی خوش نشان داده و نتایج مثبت و باورنکردنی ای از آن گرفته اند.

به همین منظور قصد داریم در اینجا در خصوص تبلیغات گوگل و چگونگی قرار گرفتن در صفحات اول، مطالب مفید و مختصری را  ارائه داده تا بتوانید برند خود را به بهترین شکل بصورت درست و حرفه ای تبلیغ نمایید. با ما همراه باشید.

* چرا انتخاب تبلیغات گوگل

در واقع امروزه تبلیغات آنلاین مهمترین نوع از تبلیغات است، زیرا روزانه در حدود ۱۰۰ میلیون نفر به جستجو در گوگل پرداخته و میتوانند نقش مهمی را در دریافت رتبه صفحه اول گوگل را به خود اختصاص دهند.

تصور کنید برای شغل خود روشی را انتخاب می کنید که بدون هیچگونه دغدغه آن را به عموم مردم معرفی می کنید! به همین راحتی! چه چیزی از این بهتر که تبلیغات برند شما در جایی دیده می شود که میلیون ها نفر به آن توجه دارند.

تبلیغات گوگل تنها روشی است که درصد بالایی از انواع کسب و کارها از آن استفاده می کنند، از بزرگترین و مشهورترین برندها گرفته تا کسب و کارهای نوپا و جدید! تمامی این مشاغل به خوبی می دانند که رقم بالایی از افراد به دنبال خدمات آنلاین هستند و به همین دلیل محصولات، خدمات و کسب و کارشان را با این روش تبلیغ می کنند.

* مزایای تبلیغات گوگل

یکی از مهمترین مزیت های بازاریابی دیجیتال، اندازه گیری آن است! مسلما شما با تبلیغات چاپی یا تلویزیونی نمی توانید درصد مشتریان و افرادی که به محصولات شما توجه می کنند را، دریابید! در حالیکه تبلیغات گوگل به شما این امکان را می دهد که درصد بالا رفتن یا پایین آمدن رتبه خود را در جستجوی گوگل ببینید و با تکیه بر این اطلاعات بتوانید از چنین تبلیغاتی بهره مند گردید.

همچنین می توانید از انعطاف پذیری گوگل به نفع خود استفاده کرده و با در نظر گرفتن یکسری از کلمات کلیدی تبلیغات شما فقط برای کسانی که همان کلمات کلیدی را جستجو می کنند، ظاهر گردد. در چنین تبلیغاتی شما می توانید در لحظه، از بازدهی تبلیغ خود اطلاعات مهم را کسب کنید در حالیکه در سایر روش های تبلیغاتی به اینصورت نیست و بایست ماه ها انتظار بکشید.

هیچ محدودیتی در این روش و در تعداد واژه هایی که انتخاب می کنید ندارید و در کمتر از یک روز تبلیغ شما فعال می شود! همچنین لازم است بدانید که رقبای شما هم از این نوع تبلیغات برای بالا بردن نمودار فروش خود استفاده می کنند، اگر می خواهید از رقبای خود یک قدم جلوتر باشید و در صفحه اول گوگل تبلیغات را به خود اختصاص دهید، پیشنهاد می کنیم از تبلیغات گوگل بهره مند شوید.

این روش بسیار سریع و زود بازده بوده و هزینه ای که برای آن پرداخت می کنید را می توانید مشخص نمایید. در واقع شما می توانید در لحظه از بازدید کاربران مطلع شده و ببینید که چند نفر در یک لحظه روی تبلیغ شما کلیک کرده و به آن جلب شده اند، همچنین گزارش های روزانه و ماهانه برای شما ارسال میگردد که به راحتی می توانید از نتایج تبلیغات گوگل خود مطلع شده و مدت زمانی که افراد در سایت شما توقف می کنند را درنظر بگیرید.

* امکانات گوگل برای تبلیغات گوگل 

  1. می توانید تبلیغات خود را برای هر کشوری که می خواهید نمایش دهید!
  2. گزارش هایی که از گوگل دریافت می کنید در از بین بردن محدودیت های تبلیغاتی شما موثر است.
  3. می توانید کلمات کلیدی که انتخاب می کنید را حذف و یا به آن اضافه کنید.
  4. می توانید در هر ساعتی که دلتان می خواهد تبلیغات در گوگل را غیرفعال کنید.
  5. تعیین بودجه دست شما می باشد!

سخن آخر 

این روزها استفاده از تبلیغات اینترنتی و تبلیغات در گوگل به یکی از روش های کارآمد تبدیل شده که می توانید برای آنکه رتبه اول در گوگل را به خود اختصاص دهید از این نوع تبلیغات برای معرفی و تبلیغات مشاغلتان استفاده کرده و نتایج خوبی را دریافت نمایید. برای داشتن بهترین تبلیغات در گوگل با ۰۲۱۶۶۱۷۶۶۲۵ تماس بگیرید.