_

طراحی وب را از کجا آغاز کنم؟

_
طراحی سایت
طراحی سایت

طراحی سایت

زبان ها و پلتفرن های زیادی برای طراحی وب سایت وجود دارند که هرکدام کاربردهای خاصی دارند. برای انتخاب پلتفرم میتوانید از مشاوران آریاهاست کمک بگیرید و یل طراحی سایتتان را به ما بسپارید.

هاست لینوکس
هاست لینوکس

فضای میزبانی (هاست)

فضایی که اطلاعات شما از قبیل متن ، تصویر و ویدئو در آن قرار میگیرد. در انتخاب هاست مواردی چون سرعت بارگذاری ، نوع زبان برنامه نویسی سایت ، بکاپ گیری و پشتیبانی اهمیت دارد.

ثبت دامنه
ثبت دامنه

ثبت دامنه

انتخاب و ثبت دامنه از آنجا اهمیت دارد که گویای نوع فعالیت و برند شماست. امتخاب یک نام کوتاه و گویا ، تاثیر بالایی در جذب مخاطب دارد. آریاهاست درکنار شماست تا بهترین نام را برای کسب و کارتان انتخاب نمایید.

فضای مجازی در تسخیر شماست...! یک وبسایت خوب کسب و کارِ شما را رونق میدهد
  • PHPاز بهترین و کاملترین زبان برنامه نویسی سایتهای بزرگ دنیا مانند فیسبوک برای طراحی سایت استفاده میکنیم. طراحی پیشرفته وب سایت را از ما بخواهید.
  • CSS3زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.
  • پشتیبانی بر خط و ۲۴ ساعتهما شما را تنها نمیگذاریم و با عقد قرارداد پشیبانی کامل وب سایت شما را بعهده میگیریم تا به جایگاهی که مد نظر دارید برسید.
  • HTML5استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور طراحی وب میباشد. و در کیفیت رتبه شما در موتورهای جستجو تاثیر بالایی دارد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.
  • RESPONSIVEاکثر وب سایت هایی که طراحی میکنیم براحتی و با سرعت بالا در دستگاههایی مانند تبلت ، موبایل و تلویزیونهای خانگی قابل مشاهده هستند.
  • JQUERYوجود انیمیشن باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.
بسته اقتصادی
تماس بگیرید
مناسب معرفی کسب و کارهای کوچک

۵۰۰ مگابایت فضا
Wordpress CMS
سئو قالب و محتوا (مقدماتی)
تحویل ۵ تا ۱۰ روز کاری
۱ ساعت آموزش تلفنی

بسته فروشگاهی
تماس بگیرید
مناسب کسب و کارهای بزرگ

۲۰۰۰ مگابایت فضا
Wordpress CMS
طراحی ۳ تصویر اسلایدر
بهینه سازی و سئو مقدماتی
کاملا ریسپانسیو
تحویل ۳۰ تا ۴۵ روز کاری
۴ ساعت آموزش در محل شرکت

بسته حرفه ای
نماس بگیرید
مناسب مطب و مراکز پزشکی

۲۰۰۰ مگابایت فضا
Wordpress CMS
طراحی ۳ تصویر اسلایدر
بهینه سازی و سئو مقدماتی
تحویل ۱۵ تا ۲۰ روز کاری
۲ ساعت آموزش در محل شرکت

بسته شرکتی
تماس بگیرید
مناسب شرکتهای خدماتی

۱۰۰۰ مگابایت فضا
Wordpress CMS
طراحی ۲ تصویر اسلایدر
بهینه سازی و سئو مقدماتی
تحویل ۱۰ تا ۱۵ روز کاری
۲ ساعت آموزش در محل شرکت