کسب درآمد , وبسایت درآمد زا , افزایش فروش سایت

نکات مهم کسب درآمد از وبسایت


وبسایت یکی از روشهایی است که از طریق آن میتوانید کسب و کار خود را به عموم مردم و جهانیان معرفی کنید، زیرا امروزه افراد برای انجام هرکاری ابتدا سراغ اینترنت رفته و نیاز خود را در شبکه های اجتماعی یا وب سایت ها جستجو می کنند. با ما همراه باشید با نکات مهم کسب درآمد از وبسایت کسب درآمد ار وبسایت .

اینکه وب سایت با چه هدفی راه اندازی می شود، بر نحوه و میزان درآمد آن موثر است. اگر هدف وب سایت شما افزایش فروش و توسعه کارتان است، سه نکته زیر را حتما در نظر داشته باشید:

نکات مهم کسب درآمد از وبسایت:

۱- ثبت نام مخاطبان و اطلاعات مشتریان احتمالی

یک محصول یا اطلاعاتی با ارزش را برای بازدید کنندگان داخل وبسایت قرار دهید. سپس فرمی را در اختیار بازدیدکنندگان بگذارید و آنها را ترغیب کنید تا این فرم را که شامل مشخصات اولیه شان است، تکمیل کنند. پس از عضویت کاربران، چند ایمیل با محتوای مفید و مورد نیاز مخاطبان برای آنها ارسال کنید.

یادتان باشد با داشتن یک محتوای خوب و مفید میتوانید لیستی از مخاطبان و مشتریانی داشته باشید که از طریق ایمیل با آنها ارتباط برقرار کنید. اما در ارسال ایمیل زیاده روی نکنید زیرا ممکن است ایمیل های شما تبدیل به هرزنامه شود.

۲- فروش محصولات و خدمات

برای آنکه مخاطب خود را تبدیل به مشتری کنید باید صفحه مربوط به محصول از لحاظ تبلیغاتی بسیار قدرتمند باشد تا مخاطب جذب آن شود.

باید وبسایت خود را با تبلیغات و محصولاتی که برای مخاطبان جذاب است، تزیین کنید. یک یا چند عکس از محصول خود را در سایت بگذارید و راجع به محصولات و خدمات خود بطور کامل و شفاف توضیح دهید.

یادتان باشد که حتما پرداخت وجه اینترنتی را جزء امکانات وبسایت خود قرار دهید.

۳- کسب و کارتان را از طریق وبسایت به رسانه ها معرفی کنید.

صفحه ای را به رسانه ها اختصاص دهید و در آن اطلاعات مختصری از خود، کسب و کارتان، عکس محصولات با کیفیت و … را قرار دهید و کار را برای رسانه هایی مانند نشریات، روزنامه ها و … آسان کنید. میتوانید آمادگی خود را برای مصاحبه با نشریات نیز اعلام کنید تا افراد علاقه مند به مصاحبه با شما آنرا پر کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *