آگهی تبلیغاتی , تبلیغات آنلاین , شبکه های تبلیغاتی , بازاریابی نوین

تبلیغات شبکه های اجتماعی


تبلیغات شبکه های اجتماعی یکی از سریعترین و موثرترین راه ارتباط با مخاطبان هدف ما است. این تبلیغات فرصت های سودآوری را در فرمت های بازاریابی دیجیتال فراهم می کنند.

این تبلیغات کوچک، بیشترین استفاده اطلاعاتی از تمامی کاربران را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند تا محتوای آنها را به همان اندازه شخصی سازی کنند.

برندها بیشتر در کنار رسانه های اجتماعی قرار می گیرند. امکانات و انواع راه های رسیدن به مخاطب برای ما بی پایان است، به طوری که نمونه های ظاهرا عالی از تبلیغات در رسانه های اجتماعی و شخصی سازی وجود دارد. تبلیغات اجتماعی فوق العاده سودآور و همه جانبه هستند و به ما توانایی ایجاد کمپین های خاص در رسانه های اجتماعی را می دهند تا به اهداف مختلف کسب و کار با هزینه های نسبتا پایین دست یابند.

تعریف تبلیغات شبکه های اجتماعی

قبل از اینکه ما به انواع مختلف و نمونه هایی از تبلیغات اجتماعی بپردازیم، بیایید ابتدا بگوییم که آنها چه هستند، چگونه طراحی می شوند و چرا مهم هستند.

روزانه بیش از ۵۰۰ میلیون توییت منتشر می شود، در فیس بوک بیش از ۳۰۰ هزار عکس آپلود می شود و حدود ۴ میلیون مشترک در هر دقیقه وجود دارد. با این حجم عظیم، چگونه میتوانیم کمپین تبلیغاتی خود را در رسانه های اجتماعی برجسته کنیم؟ و از یک کاربر بخواهیم که بر روی آگهی ما، کلیک کند؟

طراحی آگهی های تبلیغات شبکه های اجتماعی

در سایر سیستم عاملهای دیجیتال، در حال حاضر کاربران کاملا مایل به انجام فرایند تبادل هستند، دلیل آن هم این است که آنها به دنبال کلمات کلیدی خاصی هستند که با کارشان مرتبط باشد.

با تبلیغ در یک شبکه اجتماعی، محصول ما به کاربرانی نشان داده میشود که با مخاطبان هدف ما هماهنگ هستند، اما لزوما نام تجاری ما را نمی دانند و یا به فکر خرید محصول نیستند.

نکاتی برای طراحی تبیلغات شبکه های اجتماعی

۱. هنگام ایجاد یک کمپین تبلیغات اجتماعی با هدف دستیابی به حداکثر دید در زمان بندی های فیس بوک و توییتر، ما باید با تصاویر متمایز و رنگ های قابل توجه مانند نارنجی، زرد یا قرمز کار کنیم که بسیار متفاوت از محیط آبی فیس بوک و توییتر باشد.

۲. اطمینان حاصل کنید که بیش از حد از فیلترهایی که شدت و حضور آنها را کاهش می دهد، استفاده نمیکنید.

۳. اطمینان حاصل کنید که عناصر دیگر در تصاویر مناسب هستند و تضمین می کند که هر متن کاملا قابل خواندن است و اجتناب از هرگونه آرم و متون قسمت های مهم تصویر پس زمینه را پوشش می دهد.

۴. اگر تخفیف های خود را ارائه می دهیم یا با کاهش قیمت ها کار می کنیم، باید آنها را در تصویر اضافه کنیم، با استفاده از منابع یا رنگ هایی که برای کاربر با تخفیف یا فروش همراه است، مانند رنگ قرمز برای قیمت قبلی، و رنگ سبز برای کاهش آن.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *