افزایش رتبه , بهبود رتبه , رتبه اول گوگل , نتایج برتر گوگل

الگوریتم پاندا


الگوریتم پاندا یک تغییر اساسی در نحوه فیلتر کردن نتایج جستجوی گوگل است که در اواخر فوریه 2011 راه اندازی شد. 

هدف از اجرای الگوریتم گوگل پاندا، دادن امتیاز بیشتر به وبسایت هایی با محتوای جذاب و کم کردن حضور سایتهای بی کیفیت در نتایج جستجو بود.

الگوریتم پاندا بازاریابان وب را مجبور به تجدیدنظر در مورد نحوه ایجاد محتوا در وبسایت ها کرد. از این الگوریتم برای ایجاد “طبقه بندی اسناد” استفاده شد، فیلتری که علیه هر سندی که گوگل در نظر دارد در فهرست وب قابل جستجو اجرا می شود.

الگوریتم پاندا چیست

در سالهای گذشته گوگل خلاء بزرگ محتوای مفید در جستجوها را حس میکرد و حال وقت آن بود که از یک جستجوگراستفاده کند تا متوجه شود که یک سایت چه تعداد کلمات کلیدی دارد تا آن را در صفحه اول قرار دهد.

امروزه الگوریتم پاندا که شاید موفق ترین الگوریتم گوگل بوده است باعث شد تا به مروز زمان سایت های بی کیفیت و بدون محتوا و اسپمر به فراموشی سپرده شوند، و نسبت به سال های گذشته کیفیت مطالب در صفحات اول مناسب تر شوند.

این الگوریتم تمام تمرکز خود را بر روی محتوای وب سایت ها گذاشته و سایت هایی که محتوایی بی کیفیت و یا کپی در سایت خود تولید می کنند، به مرور زمان از صفحات گوگل حذف میکند.

حرف حساب الگوریتم پاندا

الگوریتم پاندا خواستار محتوایی با کیفیت است، و به لطف گوگل تا دو سال آینده در اینترنت درباره همه چیز محتوا وجود خواهد داشت و در آن زمان، همه سایت ها حداقل در تولید محتوایی با کیفیت متوسط متخصص شده اند.

در هنگام آپدیت های جدید گوگل، جزییات مرتبط با آنها را حتما مطالعه کنید تا از سلامت سایت و موارد نهی شده در این آپدیت ها باخبر شوید. اگر احیانا بعد از آپدیت دچار کاهش ترافیک شدید و مطمئن بودید که علت تقصیر شماست، سریعا مشکل مورد نظر را حل کنید.​ از وبمسترهای گوگل برای بهبود وضعیت سایت خود بهره ببرید.