افزایش بازدید , افزایش کاربر , کلمات کلیدی , بهبود رتبه

جایگاه کلمات کلیدی در وبسایت


کلمات کلیدی باید در بخشهای مختلف یک متن مانند title یا عنوان صفحه، توضیحات متا، تیتر، محتوای اصلی و کلماتی که لینک می شوند، وجود داشته باشند.در این بخش تیم آریاهاست به بررسی جایگاه کلمات کلیدی در وبسایت خواهد پرداخت.

این کلمات کلیدی هستند که منجر به جذب بازدید کننده از گوگل و دیده شدن در نتایج جست و جو میشوند. برای تمرکز صفحه بر کلمات کلیدی خاص, شما باید در بخش های مختلف از آنها استفاده کنید.  صفحات اصلی سایت باید دارای چندین کلمه کلیدی باشند.

جایگاه کلمات کلیدی در وبسایت

۱. تایتل یا عنوان صفحه:

عنوان ها اولین چیزی هستند که در نتایج جستجوهای گوگل نمایش داده میشوند. برای جذب کاربر و بالا بردن نرخ کلیک در تگ عنوان خود عبارت جذابی بنویسید که کلمات کلیدی تان در آن وجود داشته باشد، بدین صورت احتمال انتخاب سایت تان را افزایش میدهید.

عنوان هر صفحه مهترین مکانی است که باید برای کلمه کلیدی در نظر بگیرید زیرا مستقیما بر سئو وبسایت تاثیر میگذارد.

۲. توضیحات متا:

این بخش خلاصه ای از محتوای شماست که در زیر لینک نتایج جستجوی گوگل قرار می گیرد، پس سعی کنید تا در حد امکان جذاب باشد تا کاربر را تشویق به کلیک بر روی سایت تان کند. سعی کنید تا کلمات کلیدی خود را در ۱۵۰ کلمه اول متا قرار دهید.

۳. تگ تیتر:

از کلمات کلیدی در تگ های تیترh1 تا h6 استفاده کنید زیرا موتورهای جستجو ارتباط میان تیتر و محتوا را بررسی می کنند و استفاده بیش از حد کلیدواژه ها در تیتر بعنوان تخلف محسوب شده و منجر به جریمه شما خواهد شد.

۴. محتوای صفحه:

محتوا را برای کاربران بنویسید، مدام از کلمات کلیدی استفاده نکنید. بهتر است در ابتدای پست کلیدواژه را بیاورید. از کلمه کلیدی خود حدود ۲-۳ بار استفاده کنید, و حتما یکبار آن را در پاراگراف اول بیاورید.

۵. انکر تکست ها:

در هنگام لینک دادن باید از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید. این مهم است که افرادی که به ما لینک می دهند از چه کلید واژه ای استفاده می کنند.

۶. آدرس صفحه url:

بطور خلاصه موضوع متن را در آدرس صفحه به همراه کلمات کلیدی بیاورید.

۷. عنوان تصاویر:

برای جستجو بهتر در موتورهای جستجو میتوانید از کلمات کلیدی در عناوین تصاویر نیز استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید