طراحی سایت , سئو , پشتیبانی , ثبت دامنه , خرید هاست , مارکتینگ

خدمات تحت وب


امروزه نقش وبسایت ها در موفقیت کسب و کارها برای همه واضح و مبرهن است، اما این کافی نیست! طراحی و راه اندازی وبسایت اولین گام برای ورود به دنیای بازاریابی اینترنتی است اما شما علاوه بر داشتن یک وبسایت با گرافیک و محتوای مناسب باید در نتایج موتورهای جستجو نیز دیده شوید تا جذب مخاطب بالایی داشته باشید، و این همان خدمات ویژه ما در آریاهاست است: خدمات تحت وب !

آریاهاست با بیش از 15 سال تجربه در زمینه طراحی وبسایت، پس از بررسی دقیق و کامل نیاز شما، مخاطبین و نوع فعالیت شرکت در تمام مراحل طراحی از نظرات و پیشنهادات کارفرما جهت بهبود سایت استقبال می کند، و بهترین ها را با خلاقیت منحصر بفرد ارائه می دهد.

باتوجه به سرعت و گستردگی استفاده از اینترنت دیگر زمان آن نیست که بگوییم لازم است سایت داشته باشم یانه؟ دیگر زمان تردید نیست. امروزه باید تلاش کنیم تا:

  •  رتبه بهتری کسب کنیم
  • بررسی کنیم که چه نکاتی برای کاربران اهمیت دارد تا زمان بیشتری را در سایت ما سپری کنند.
  • چه انگیزه ای باید برای کاربران ایجاد کنیم تا هر روز به سایت ما سری بزنند؟
  • راهکارهای افزایش بازدید هدفمند و کاربران مرتبط چیست؟
  • چه روشهایی بکار گیریم تا کاربران خدمات ما را به دیگران معرفی نمایند؟

ما در آریاهاست با توجه به سیاست تمرکز بر  فضای مجازی به ارائه خدمات تحت وب ، برای مشتریان و مخاطبان خود میپردازیم، تعدادی از این خدمات عبارتند از:

تخصص تیم آریاهاست استفاده از گرافیک منحصر بفرد برای صفحات سایت، تکنیک های کم حجم سازی صفحات وب، رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت می باشد، و در تمام پروژه ها با رعایت استاندارد و الگوهای ارائه شده از سوی گوگل هدف و پیام شما را به بهترین شکل ممکن، به مخاطب انتقال میدهد.