بازدید وبسایت , کاربران فعال , افزایش بازدید

یکی از مسائل مهم برای هر فرد یا شرکتی که وب سایت معتبر دارد، افزایش بازدید وبسایت است. توجه به یکسری از نکات باعت افزایش بازدید کاربران از سایت شما شده و در نتیجه کاربران وفاداری را برایتان به ارمغان می آورد.

نکات کلیدی افزایش بازدید وبسایت

۱. بپرسید.

از کاربران خود در مورد مطالب سایت سوال بپرسید و نظراتشان را بخواهید. این روش تاثیرگذار است و کاربران را برای بازدید از وبسایت شما ترغیب میکند.

۲. اشتراک گذاری

همه چیز از مطالب، نظرات، ایده ها، محصولات میتواند به اشتراک گذاشته شود. برای پیشرفت خود ، از شبکه های اجتماعی استفاده کنید و برای آنها استراتژی خاصی داشته باشید، زیرا تاثیر این نوع تبلیغات اینترنتی بسیار چشمگیر است.

۳. ساخت ویدئو

مطالبی که نیاز به توضیحات بسیار دارند را میتوان در قالب یک ویدئو آموزشی inter active و یا با استفاده از اسلاید ها برای سایت خود آماده کنید، تا برای کاربران خسته کننده نباشد.

۴. کتاب الکترونیکی

برای وبسایت خود کتاب های الکترونیکی زیبایی درست کنید و به رایگان در اختیار کاربران قرار دهید. این کتاب ها به  در اینترنت منتشر میشوند و نام وبسایت شما را بر زبانها میاندازند.

۵. خبرنامه راه اندازی کنید.

برای کاربران خود، مطالب جدیدتان را بصورت خبرنامه ارسال کنید تا به وبسایت شما سر بزنند و در وبگردی های روزانه، شما را فراموش نکنند.

۶. پادکست درست کنید.

مطالبی را که به نظرتان میشود در قالب یک فایل متنی ارسال کرد، به عنوان یک پادکست استفاده کنید. در انتخاب محتوای پادکست ها دقت کنید.

۷. نوشتن نظرات بیشتر

در سایت ها و وبلاگ های دیگر، نظر خود را بگذارید. اینکار اولا به وبسایت شما بک لینک بیشتری میدهد، دوما وبلاگ نویس ها و مدیران سایت ها به کاربرانی که نظرات بیشتری میدهند توجه کرده و به وبسایت آنها مراجعه میکنند.

۸. نظرات بهتری بگذارید.

 لطفا نظراتی که در وبسایت ها میگذارید مثبت باشند، زیرا مدیران از نظرات کوتاه و بدون محتوا خوششان نمی آید.

۹. تبلیغات

اگر از لحاظ بودجه توانایی تبلیغات به صورت کمپین را دارید ، تبلیغات را در اولویت قرار دهید و در بازه های زمانی مختلف تبلیغات کنید. مثلا در زمان شروع وبسایت یک دوره ۳ ماهه ، و سپس ۶ ماهه.

۱۰. ایمیل های فالو آپ بزنید.

به ایمیل هایی که به طور خودکار برای کابران در زمان های خاص ارسال میشوند ، ایمیل فالوآپ میگویند. این ایمیل ها مطالب از پیش تعیین شده را برای کاربران ارسال میکنند.​

 

امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد. شما میتوانید تنها با رعایت همین چند نکته در خصوص افزایش بازدید وبسایت خود، گام بردارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید