طراح وبسایت , کسب درآمد از وبسایت , کسب درآمد از اینترنت

مشکلات طراحان وبسایت در کسب درآمد


امروزه کسب درآمد از طریق اینترنت یک امر معمولی به حساب می‌آید و در نظر بیشتر مردم، طراح وبسایت بودن شغلی ایده آل و پردرآمد است. در این مقاله در خصوص مشکلات طراحان وبسایت در کسب درآمد با شما صحبت خواهیم کرد.

اکثر این مشکلات از طرف دانشجویانی است که وارد این حوزه شده اند، زیرا مهارت های لازم را بعنوان یک طراح متخصص و حرفه ای ندارند و هنوز اطلاعات و آگاهی های لازم در ارتباط با مشتریان، و مدیریت زمان را بلد نیستند.

مشکلات طراحان در کسب درآمد از وبسایت

۱- نداشتن مهارت های پایه طراحی 

برای آموختن چنین مهارت هایی، شما باید پیش بروید و موارد بیشتری یاد بگیرید. باید در انجمن ها و گروه های طراحی گرافیکی فعال باشید، وبلاگ های طراحی را بخوانید،  سوال بپرسید و …

به شرکتهای طراحی وبسایت محلی مراجعه کنید و از آنها بخواهید تا برای کسب تجربه، به شما پروژه هایی را بسپارند.

۲- نداشتن مهارت های کامپیوتری و نرم افزاری

شما به مهارت های کامپیوتری و نرم افزاری نیاز دارید تا یک طراح گرافیکی موفق شوید و بهترین راه خواندن منابع آموزشی، کتاب ها و تمرینات می باشد، بدین ترتیب آگاهی های بسیاری از نرم افزارها به دست می آورید.

میتوانید آیتم های استوک رایگانی را دانلود کنید و دوباره آنها را بسازید تا ببینید که چگونه ساخته می شوند. در این خصوص تا میتوانید تمرین کنید.

۳- نداشتن نمونه کار 

هر طراح وب سایتی باید از جایی شروع کند. داشتن یک نمونه کار مهمترین موردی است که میتوانید در دانشگاه انجام دهید. شما می توانید طراحی های گرافیکی تخیلی انجام دهید، نمونه کارهای انجام شده را خلاقیت ببخشید و برای خود رزومه ای مناسب تهیه کنید.

۴- نداشتن آگاهی در رابطه با مشتریان و مدیریت زمانی

تجربه، کلید اصلی در این زمینه محسوب می شود. با کار کردن در شرکت های طراحی میتوانید امور مربوط به مشتریان، مدیریت زمانی و … را فرا گیرید.

۵- دریافت مشتریان و یا پروژه های طراحی 

زمانی که به اندازه کافی اعتماد به نفس لازم را برای یک طراح مستقل شدن و یا کار کردن در موسسات طراحی سایت به دست آوردید، به دنبال مشتری و یا انجام پروژه باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید