بهینه سازی , seo , بهبود رتبه , گوگل , افزایش رتبه

تاثیرات bold کردن واژه ها بر seo


در فرآیند سئو و بهینه سازی وبسایت عوامل بسیاری تاثیر گذار هستند که در این میان، تاثیرات bold کردن واژه ها بر seo نیز چشمگیر است.  به بیان دیگر، با bold کردن ، کلمه مورد نظر تان به عنوان کلمه ای مهم در گوگل و موتور های جستجو شناخته می شود.

برخی از سئوکاران معتقد هستند که باید فقط لینک های موجود در متن را bold کرد و برخی دیگر معتقدند که باید به فاصله هر صد کلمه از تگ bold استفاده کرد، برخی دیگر نیز استفاده از آن را مناسب نمی دانند و…

 

تاثیرات bold کردن واژه ها بر seo

تگ bold

از فرآیند bold کردن برای لینک هایی که مهم هستند و می خواهند موتورهای جستجوگر و مخاطبین بیشتر متوجه آن شوند، استفاده می شود. توجه داشته باشید که  زیاده روی در استفاده از این روش می تواند در سئو تاثیرات منفی به جای بگذارد. تگ bold به تدریج در نسخه های جدید XHTML  و HTML کمرنگ خواهد شد.

تگ strong

از تگ strong زمانی که می خواهند سئو سایت قوی تری داشته باشند ، استفاده میشود. در این روش، متن موردنظر میان دو تگ باز و بسته جای خواهد گرفت. در برنامه نویسی وب سایت ها برای اطمینان بیشتر از سازگاری با مرورگرهای جدید در آینده از تگ strong استفاده می گردد.

تگ strong دارای کاربردی همانند تگ bold می باشد با این تفاوت که در تگ strong اهمیت یک متن به گوگل و موتورهای جستجوگر نشان داده می شود .

تفاوت bold کردن در html و css

طبق دستورات برنامه نویسی HTML دو راه برای bold کردن یک عبارت وجود دارد.  تگ strong بیانگر تفاوت حالتی منطقی می باشد اما تگ bold بیانگر حالتی فیزیکی است و هم چنین تگ bold  تنها از نظر بصری ، متن را متفاوت نشان می دهد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *