سئو , بهینه سازی , طراحی وبسایت , موتور جستجو

مزایای سئو


مزایای سئو ، و اینکه چرا برای هر کسب و کاری مفید و لازم هستند، مطلبی است که در این مقاله با شما بررسی خواهیم کرد. در زیر فهرستی از  مزایای سئو را بیان میکنیم، و امیدواریم بتوانیم در جهت آگاهی شما گام مثبتی برداریم.  فهرست زیر شامل ۴۵ عنوان از مهمترین مزایای سئو است که هر یک با توضیح مختصری ارائه میشود.

هر کسب و کاری نیاز به سرمایه گذاری در بخش بهینه سازی موتورهای جستجو دارد. این امر فرایند بهینه سازی وب سایت شما برای به حداکثر رساندن ترافیک در موتورهای جستجو میسر میسازد. موتورهای جستجوی پیشرو گوگل، یوتیوب، بینگ و یاهو هستند.

شما امتیاز هر روز را از دست می دهید، اگر که وب سایت شما در موتورهای جستجو بهینه سازی نشده باشد.

۱. افراد برای جستجوی محصولات یا خدمات خود در موتورهای جستجو هستند.

بیش از ۲ میلیارد نفر روزانه آنلاین هستند. ۹۳٪ فعالیت های آنلاین از موتورهای جستجو آغاز می شود. ۴۰،۰۰۰ جستجو در هر ثانیه و ۳.۵ میلیارد جستجو روزانه وجود دارد. میلیون ها فرصت برای کسب و کار شما وجود دارد که در موتورهای جستجو یافت می شود. یکی از مهمترین مزایای جستجوگرها این است که مشتریان شما هر روز از موتورهای جستجو استفاده می کنند.

۲. جستجوگر گوگل ترافیک با کیفیتی به شما میدهد.

ترافیک موتورهای جستجو بهترین ترافیک است. از آنجا که مردم در واقع به دنبال حل مشکل هستند، شما می توانید این ترافیک را به کسب و کار خود بکشانید. مجبور نیستید تبلیغ کنید تا مردم را مجبور به خرید کنید. ترافیک جستجو در حال حاضر برای محصولات و خدمات شما وجود دارد، به همین دلیل است که صنعت جستجوگرها ارزشی حدود ۶۵ میلیارد دلار دارد.

۳. ترافیک جستجوگرها احتمال بیشتری برای تبدیل شدن دارد.

ترافیک جستجوگر بیشتر احتمال دارد که از منابع دیگر ترافیک تبدیل شود. در واقع ترافیک جستجو بهترین نرخ تبدیل برای اکثر وب سایت ها است. با موقعیت خودتان در موتورهای جستجو، شما در حال کسب و کار خود هستید تا برنده تر شوید.

۴. سئو منجر به افزایش خرید و فروش می شود.

SEO یک افسانه نیست اگر محصول یا خدماتی را ارائه دهید، منجر به خرید و فروش بیشتر شما می شود. شما باید در بهترین استراتژی جستجوگرها سرمایه گذاری کنید. با یک مبارزات انتخاباتی برنده، و کسب و کار خود را به برترین ها ارتقا دهید.

۵. سئو می تواند هزینه های شما را در هر کسب و کاری کاهش دهد.

یکی دیگر از مزایای جستجوگرها این است که “رایگان” هستند. این به مراتب ارزانتر از تبلیغات دیگر برای خرید مشتریان است. تنها هزینه های جستجوگرها هزینه استخدام بهترین شرکت جستجوگرها است. به استثنای تجربه در برنامه نویسی وب سایت و الگوریتم های گوگل، شما نیاز به یک شرکت جستجوگر یا سازمان برای رشد رتبه بندی خود دارید.

۶. سئو هیچ تبلیغات پرداختی را شامل نمی شود.

اگر رتبه بندی قوی SEO داشته باشید، مجبور نیستید تبلیغ کنید. شما می توانید ترافیک وب سایت خود را بدون نیاز به پرداخت هر کلیک افزایش دهید. یک استراتژی موثر SEO می تواند به شما کمک کند تا هزینه های تبلیغاتی خود را کم کرده و آن را در مناطق کارآمدتری سرمایه گذاری نمایید.

۷. رتبه بندی های برتر در سئو ارتقا ۲۴/۷ را فراهم می کند.

رتبه بندی شما یک شبه ناپدید نمی شود، شما می توانید ترافیک وب سایت خود را در تمام روز استفاده کرده، و هر روز نیز آن را افزایش دهید. هنگامی که شما در موتورهای جستجو رتبه بندی شوید، کسب و کار خود را افزایش رتبه میدهید.

۸. سئو باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود.

مردم به گوگل اعتماد دارند. آنها هر روز از آن استفاده می کنند تا آنچه را که دنبالآن هستند، پیدا کنند. با رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو، مخاطبان شما با کسب و کارتان ارتباط برقرار میکنند. در حقیقت، ۳۷٪ از کلیک های موتور جستجو در لیست اول هستند.

۹. سئو یک استراتژی بلند مدت است.

SEO یک استراتژی بلند مدت است. برای به دست آوردن یک رتبه بندی بهینه، می توانید ۶-۱۲ ماه صبر کنید. با این حال، به همان اندازه که بالا بردن رتبه بندی، زمان می برد، کاهش رتبه بندی نیز زمانبر است. تنها دلیل این تغییر به علت افزایش رقابت در جستجوگرها یا تغییرات در الگوریتم گوگل است.

۱۰. SEO باعث می شود مشتریان شما بیشتر مطلع شوند.

مشتریان شما از موتورهای جستجو برای تحقیق استفاده می کنند. آنها از یافته های خود برای کمک به تصمیم گیری های آگاهانه در مورد گزینه های موجود استفاده می کنند. رتبه بندی بالا در SEO شما اجازه می دهد تا مشتریان بالقوه را آموزش دهید. این به طور غیر مستقیم اعتماد ایجاد می کند، اما مهمتر از همه، به آنها کمک می کند تصمیمات آگاهانه بگیرند.

۱۱. سئو بر تصمیمات خرید تاثیر می گذارد.

SEO به طور قابل توجهی بر تصمیمات خرید تاثیر می گذارد. این به خاطر اعتماد و اعتبار توسعه یافته در موارد پیشین ما است. استفاده از جستجوگرها برای بهبود بخشیدن به فروش و خدمات خود تاثیر قابل توجهی بر تصمیم گیری خرید کسانی دارد که در وب حضور دارند.

۱۲. سئو باعث افزایش آگاهی نسبت به برند شما می شود.

SEO  نام تجاری شما را معروف میکند. به عبارت دیگر، جستجوگرها به افراد کمک می کنند تا از نام تجاری شما مطلع شوند. آگاهی مهم است، زیرا بازدید کنندگان وب سایت شما همیشه نمی توانند برای خرید آماده شوند. با این حال، با آگاهی از پیشنهادات شما، ممکن است در آینده نزدیک خریداری کنند.

۱۳. سئو باعث افزایش رتبه بندی مشتری می شود.

در حالی که آگاهی شما افزایش می یابد، SEO به طور همزمان نقاط قوت مشتری خود را نیز افزایش می دهد. معیار این امر تعداد دفعاتی است که مخاطبان برند شما را می بینند. هر چه بیشتر آنها کسب و کارتان را ببینند، بیشتر احتمال دارد که از شما خرید کنند.  رتبه بندی های قوی SEO  به شما کمک خواهد کرد به طور چشمگیری امتیازات خود را با خریداران بالقوه افزایش دهید.

۱۴. سئو با کلیک ۹۰٪ بیشتر از PPC دریافت می کند.

فهرست آگهی های جستجوگر ۹۰٪ از کلیک ها دریافت می شود. بسیاری از کاربران موتورهای جستجو تمایل به پرداخت تبلیغات می کنند. این به احتمال زیاد به دلیل اعتماد آنها به الگوریتم گوگل است. با سرمایه گذاری در جستجوگرها، به ترافیک بیشتری از تبلیغ کنندگان با همان کلمات کلیدی دست خواهید یافت.

۱۵. سئو می تواند مراجعه به وب سایت شما را افزایش دهد.

جستجوگرها مراجعه وب سایت  را افزایش می دهند. شما ارجاعات وب سایت را بیشتر از طرف موتورهای جستجو دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، بازدید کنندگان وب سایت شما احتمالا وب سایت را به دوستان خود ارجاع می دهند. حضور قوی SEO شما باعث میشود که به معنای واقعی کلمه رشد کنید!

۱۶. سئو قابل سنجش است.

شما می توانید رشد خود و مراجعات را اندازه گیری کنید. همچنین می توانید پیشرفت رتبه بندی وب سایت و ترافیک آن را اندازه گیری کنید. با ابزارهای مناسب (یا شرکت جستجوگرها)، شما قادر خواهید بود که بفهمید با کدام کلمات کلیدی کسب و کارتان را ارزشمندتر میکند.

۱۷. سئو باعث فروش آفلاین و آنلاین است.

آیا مشتریان شما قبل از بازدید از فروشگاه شما آنلاین تحقیق می کنند؟ البته که آنها اینکار را انجام می دهند! از آنجایی که اکثر افراد تحقیق خود را آنلاین انجام می دهند، SEO نیز فروش آنلاین را مدیریت می کند. مشتریان از موتورهای جستجو برای جستجو استفاده می کنند اما ممکن است به فروشگاه شما مراجعه یا با تماس تلفنی برای خرید محصولات شما اقدام کنند.

۱۸. سئو بیشتر از تبلیغات دیگر مقرون به صرفه است.

این یک شگفتی بی نظیر است که SEO مقرون به صرفه تر است. هنگامی که شما در بالای موتورهای جستجو رتبه بندی می شوید، مجبور نیستید برای هر کلیک هزینه ای پرداخت کنید. کمپین های تبلیغاتی PPC خود را متوقف کنید، با رتبه بندی های موتورهای جستجو نتایج بهتری به دست می آورید.

۱۹. رقبای شما از SEO برای رشد استفاده می کنند.

 مشتریان شما با جستجو سفر اینترنتی خود را آغاز کرده و رقبای شما از جستجو برای کسب و کار خود استفاده می کنند. دیر یا زود، اگر از جستجوبرای رشد کسب و کار خود استفاده نکنید، کسب و کاری  نخواهید داشت!

۲۰. SEO می تواند کسب و کارهای کوچک را به شرکت های بزرگترتبدیل کند.

اگر شما یک شرکت کوچک را اداره میکنید، ممکن است متوجه شوید که رقبای شما در AdWords بیشتر هستند. با این حال، یک استراتژی موثر SEO ممکن است راه شما را برای به دست آوردن رتبه بالاتر باز کند. در حالی که شرکت های بزرگتر به تبلیغات متکی هستند، می توانید با یک استراتژی جستجوگر هوشمندانه به مشتریان خود تکیه کنید.

۲۱.SEO به شما کمک خواهد کرد بازار را به دست آورید.

بیشترین سهم بازار را با اولین بودن آن به دست آورید. اگر شما اولین گزینه هستید، مشتریان شما هرگز از صدها گزینه دیگر مطلع نخواهند شد. مگر اینکه آنها به صفحه ۱۰ گوگل رفته باشند! ۷۵٪ از کاربران هرگز صفحه اول نتایج جستجو را رها نمی کنند.

۲۲. SEO به شما کمک خواهد کرد تا بازارهای جدید را ببینید.

SEO به شما کمک خواهد کرد که به بازارهای جدید بپیوندید. هنگامی که وب سایت شما بهینه سازی شده است، می توانید شروع به گسترش وب سایت خود کنید تا سایر کلمات کلیدی را نیز هدف قرار دهید. کلمات کلیدی که انتخاب می کنید می تواند محصولات یا خدمات جدیدی باشد که می توانید ارائه دهید.

۲۳. SEO ارزش کسب و کار شما را افزایش می دهد.

کسب و کار شما ارزشمندتر می شود زیرا رتبه بندی SEO آن را افزایش می یابد. اگر شما در بازار تصمیم به فروش محصولات خود دارید، بسیاری از خریداران رتبه بندی قوی SEO را به عنوان دارایی ارزشمند نامحسوسی پیدا خواهند کرد، رتبه بندی جستجوگرها  ارزش خود را در طول سالها حفظ کنند.

۲۴. SEO تمام فعالیت های بازاریابی شما را آنلاین مدیریت می کند.

SEO بازاریابی آنلاین است. تمام فعالیت های بازاریابی آنلاین به نوعی می تواند به رتبه بندی های SEO شما کمک کند. طراحی وبسایت، بازاریابی محتوا، خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین بر SEO تاثیر می گذارند.

۲۵. SEO به ROI بازاریابی شما نیز کمک می کند.

همانطور که قبلا گفته شد، یک کمپین بازاریابی یکپارچه بر رتبه بندی های SEO تاثیر خواهد گذاشت. این تاثیر نه تنها بر رتبه بندی های SEO شما تاثیر می گذارد، بلکه ROI کلی شما از تمام فعالیت های بازاریابی نیز بالاتر خواهد رفت.

۲۶. SEO بهترین استراتژی PR است.

SEO جدیدترین استراتژی “PR” است. این باعث می شود که روابط عمومی به منظور بالا بودن در موتورهای جستجو حساس باشد، و شما باید لینک های با کیفیتی داشته باشید. پیوندهایی که به وب سایتهای خارجی پیوند دارند، هرچه بیشتر باشند، شانس بیشتری برای موفقیت وب سایت خود دارید.

۲۷. جستجوگرها پیروان رسانه های اجتماعی شما را افزایش خواهند داد.

جستجوگرها افزونه های بیشتری را برای طرفداران رسانه های اجتماعی به بازدیدکنندگان وبسایت شما اضافه خواهند کرد. آنها در حال گردش در وبسایت شما احتمالا بر روی آیکون های رسانه های اجتماعی نیز کلیک میکنند.

۲۸. SEO مشترکین ایمیل شما را افزایش خواهد داد.

جستجوگرها مشترکین خبرنامه ایمیل شما را افزایش خواهند داد. اگر یک فرم ثبت نام ایمیل در وب سایت خود داشته باشید، می توانید مشترکین بیشتری را برای رتبه بندی خود اضافه کنید. به این دلیل که شما در حال افزایش ترافیک وب سایت خود و قرار گرفتن در معرض دید بیشتر هستید. برای کسب نتایج مطلوب، مطالب جدیدی در وب سایت خود برای افرادی که مشترک خبرنامه شما هستند، ارائه دهید.

۲۹. SEO باعث افزایش ترافیک وبلاگ شما خواهد شد.

جستجوگرها ترافیک وبلاگ شما را نیز افزایش می دهند. همانطور که قدرت وب سایت شما با موتورهای جستجو افزایش می یابد، چند اتفاق کوچک هم خواهد افتاد. رتبه بندی وبلاگ شما در گوگل افزایش خواهد یافت. محتوای وبلاگ شما بیشتر در گوگل یافت می شود. و در نهایت، شما با ترویج وبلاگ خود در وب سایت خود، مراجعه بیشتری از وب سایت خود خواهید داشت.

۳۰. SEO باعث افزایش میزان کلیک در وب سایت شما می شود.

شما باید بر روی یک نرخ بالا کلیک کنید تا SEO شما بهبود یابد. میزان کلیک بستگی به افرادی دارد که از وبسایت شما خوششان آمده و بر روی آن کلیک کرده اند.

۳۱. SEO بهینه سازی وب سایت شما را بهبود میبخشد.

همانطور که نرخ کلیک شما افزایش می یابد، مدت حضور در وب سایت نیز افزایش می یابد. این مهم است که چه مدت زمانی بازدید کنندگان وب  در وب سایت شما مانده اند. اگر بازدید کنندگان مدت زمان بیشتری را در وب سایت شما بگذرانند، بیشتر احتمال دارد که آنها خرید کنند. علاوه بر این، رتبه بندی SEO شما نیز افزایش خواهد یافت.

۳۲. SEO به ایمنی و امنیت وب سایت شما کمک می کند.

SEO باعث می شود که وب سایت شما امن تر و مطمئن تر شود. سئو از بازدیدکنندگان وب سایت شما و همچنین از ویروس ها و تقلب محافظت می کند. همزمان، رتبه بندی های شما را افزایش خواهد داد زیرا وب سایت های ایمن به طور قابل توجهی رتبه بندی SEO شما را تحت تاثیر قرار می دهند.

۳۳. SEO سرعت وب سایت شما را ارتقا می بخشد.

وب سایت با سرعت بالا به شما کمک می کند تا بهترین تجربه کاربری را به بازدید کنندگان خود ارائه دهید. علاوه بر این، رتبه بندی بالا SEO نیز با سرعت وب سایت مطابقت دارد.

۳۴. SEO باعث بهبود تجربه کاربر در وب سایت شما خواهد شد.

به طور کلی سئو تجربه کاربری وب سایت شما را بهبود می بخشد. به خاطر داشته باشید که هدف Google این است که شما با کاربران خود ارتباط برقرار کنید. وب سایت شما باید در رتبه بالایی در Google قرار داشته باشد. به همین منظور، شما باید یک تجربه کاربری عالی به مشترکین خود ارائه دهید.

۳۵. SEO بصورت مداوم در حال رشد است.

پیش بینی میشود که تا سال ۲۰۲۰ هزینه های SEO به ۸۰ میلیارد دلار افزایش یابد. هزینه های جستجوگرها احتمالا بالاتر از هزینه های تبلیغاتی آنلاین است. SEO یکی از دلایل رشد است، که بصورت فوق العاده ای کار می کند.

۳۶. SEO همان تلفن همراه است.

۵۰٪ از کاربران اینترنت افرادی هستند که موبایل دارند. این رقم همچنان افزایش خواهد یافت. با بهینه سازی وب سایت خود برای جستجوگرها، شما خود را برای نسل بعدی بازاریابی آماده می کنید. وب سایت شما باید با تلفن همراه نیز بهینه باشد.

۳۷. SEO به شما کمک خواهد کرد تا کسب و کارتان رشد کند.

حدود ۲۵۰ میلیون وب سایت در اینترنت وجود دارد، که به طور متوسط افراد هرگز نمی دانند چه چیزی را بیشتر در اینترنت ارائه دهند. رتبه بندی جستجوگرهای عالی به شما کمک خواهد کرد که از میلیون ها وب سایت دیگر برجسته تر شوید.

۳۸. جستجوگرها هدف هایی لیزری هستند.

SEO بر اساس کلمات کلیدی است. بدین معنی که لیست ها بر مبنای کلمات کلیدی مورد جستجو برای افراد ظاهر می شوند. مزیتش این است که برای رسیدن به افرادی که دقیقا به دنبال همان کاری هستند که شما انجام میدهید، تلاش میکنند.

۳۹. ترافیک جستجوگرها واقعی است.

افرادی که از وب سایت شما بازدید می کنند برای سرگرمی نیستند. آنها مشکلات واقعی دارند و به دنبال پاسخ هستند، روی وب سایت شما کلیک کرده اند، زیرا فکر می کنند که شما می توانید آنچه را میخواهند ارائه دهید. تا زمانی که ارزش خود را حفظ و مشتریان خود را درک کنید، با SEO موفقیت زیادی خواهید داشت.

۴۰. رتبه بندی جستجوگرها برای همیشه است.

تاکتیک های سئو سیاه خیره کننده ااست زیرا موتورهای جستجوگر را فریب می دهند تا وب سایت شما را رتبه بندی کنند. اگر شما قصد استفاده از یک جستجوگر مورد اعتماد را دارید ، وقت آن است که شروع به گسترش سایر کلمات کلیدی خود کنید.

۴۱. جستجوگرها می توانند تماس های سرد و سایر استراتژی های سنتی را از بین ببرند.

از تبلیغات در مجلات و ندیدن نتایج دلخواه خسته شده اید؟ از فراخوانی مردم و اینکه عده ای هرگز نمی خواهند از شما خرید کنند؟ اگر پاسخ شما بله باشد، در جستجوگرها سرمایه گذاری کنید.

۴۲. SEO می تواند کسب و کار شما را دو ، سه و یا چهار برابر کند.

SEO شما را به کل افراد جستجوگر معرفی می کند. می توانید با یک استراتژی موثر در بیشتر شهرها، ایالت ها، کشورها، یا سایر نقاط جهان خدمات خود را گسترش دهید. جهان با یک استراتژی SEO موثر تبدیل به بازار شما می شود.

۴۳. SEO می تواند به شما در جذب استعدادها کمک کند.

SEO می تواند به شما در جذب استعدادها کمک کند. افرادی که به دنبال کار هستند نیز سفر خود را در گوگل آغاز می کنند. شما می توانید وب سایت خود را برای رتبه بندی در گوگل برای موقعیت های استخدامی بهینه سازی کنید. با سرمایه گذاری مناسب در کلمات کلیدی، از هزینه های اضافی اجتناب کنید.

۴۴. SEO مقرون به صرفه است.

SEO بیشتر از یک تبلیغات است. قیمت گذاری جستجوگرها معمولا در هر ماه متغیر است. هنگامی که شما رتبه ۱ را در Google قرار دارید، وب سایت شما هزاران بازدید رایگان به شما میدهد.

۴۵. SEO هوشمندترین سرمایه گذاری بازاریابی است که می توانید انجام دهید.

مزایای جستجوگرها بی حد و حصر است. این یک دارایی بلند مدت برای کسب و کار شما است که منجر به فروش میشود. دیگر نیازی به تبلیغات  نیست، زیرا مشتریان شما در حال جستجو هستند. همین امروز در یک کمپین جستجوگر سرمایه گذاری کنید.

 

نکته آخر

بسیاری از کاربران سوال میکنند که آیا ارتباطی میان  سئو و هاست لینوکس هست یا خیر؟ برای داشتن یک وبسایت خوب، داشتن هاست و فضایی مناسب ضروری است، , از آنجا که هاست لینوکس رایج ترین و کاربردی ترین سیستم عامل در صنعت میزبانی وب است. و باتوجه به

مزایای استفاده از هاست لینوکس

  1. رایگان بودن

  2. نرم‌افزارهای جانبی متعدد و رایگان

  3. پایداری

  4. امنیت

  5. عدم وابستگی به شرکت‌های تجاری برای پشتیبانی و به‌روزرسانی

پیشنهاد تیم آریاهاست برای بهینه سازی و سئو وبسایت استفاده از هاست لینوکس میباشد.

آموزشسئو و بهینه سازیطراحی وبوبلاگ

بهینه سازیتبلیغات گوگلریپورتاژسئوطراحی ارزانطراحی وبسایتهاست لینوکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *