هاست ارزان , طراحی وبسایت , میزبانی وب

هاست ارزان


هاست ارزان و پیدا کردن ارائه دهنده میزبانی وب کم هزینه، کار آسانی نیست. بسیاری از شرکت ها از استراتژی های استاندارد قیمت گذاری استفاده می کنند که معمولا مشتریان جدید را با قیمت های مقدماتی ارزان به سمت خود جذب می کنند.

با این حال، در بسیاری از موارد، هزینه های بهینه سازی معمولا ۲ تا ۳ برابر بیشتر میشود. قبل از اینکه یک هاست ارزان قیمت ثبت نام کنید، مهم است که قیمت های بازسازی و همچنین ویژگی های آن را بدانید.

اگرچه بیشتر وبسایتها به صورت رایگان (حداقل برای یک سال) نام دامنه و SSL را پر می کنند، ام برخی از آنها اینکار را انجام نمیدهند.

تعریف هاست ارزان

هر کسب و کار – اعم از خرده فروشی یا عمده فروشی، شرکت های کوچک یا بزرگ – نیاز به یک وب سایت دارد. هزینه انتخاب یک میزبانی وب بسیار مهم است.

میزبانی وب یک شرکت با سرور است که شما برای ذخیره و ارائه فایل هایی که وب سایت شما را تشکیل می دهند از آن استفاده می کنید. کسب و کارهای بزرگ می توانند صدها دلار در هر سال برای میزبانی وب اختصاصی یا سرویس خصوصی مجازی خود (VPS) هزینه کنند، اما تعداد زیادی از میزبانی های وب نیز مخصوصا برای کسب و کارهای کوچک طراحی شده اند.

هزینه هاست ارزان

قیمت گذاری در فهرست میزبانی های ارزان قیمت  بر اساس قیمت ماهانه است و هیچ تخفیفی برای برنامه های استارتر اعمال نمی شود. ممکن است بخواهید هزینه تمام سال را ابتدای کار بپردازید.

ویژگی های موردنیاز در هاست ارزان

راه اندازی وب سایت با دامنه بسیار آسان است، ارزشیابی خدمات توسط مشتری انجام میشود. زمانی که وبسایت شما بدون هیچ توضیحی باشد – بدون صفحات متداول وبسایت – مدت زمانی که برای بالا آمدن آن مورد نظر است زیر ۳ ثانیه میباشد.
زمانی که سایت راه اندازی شد و مزین به محصولات و صفحات، سرعت بالا آمدن و لود شدن سایت باید حداکثر بین ۵ -۷ ثانیه باشد.

وبسایت مناسب هاست ارزان

هاست ارزان گزینه های قدرتمند و نسبتا گران اختصاص داده شده و VPS را شامل نمیشود. در عوض، شما باید برنامه میزبانی مشترک یا وردپرس را انتخاب کنید.

میزبانی یک راه اندازی است که در آن شرکت میزبان وب سایت های متعددی را روی یک سرور در کنار سایت شما اجرا می کند. اجازه ندهید که “کلمه اشتراک گذاری” شما را نگران کند، زیرا شما نمیتوانید به فایلهای دیگران چنگ بزنید و هیچکس دیگر هم نمیتواند اطلاعات شما را لمس کند.

سرویس میزبانی وردپرس به شما اجازه می دهد تا یک وبلاگ وردپرس را با حداقل هزینه تنظیم و اجرا کنید. تا زمانی که شما نمی دانید چه ویژگی هایی نیاز دارید و به چه قصد به رشد می پردازید، به برنامه های سالانه متعهد نباشید.

 

برای خرید هاست و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید . ۰۲۱۶۶۱۷۶۶۲۵ خدمات آنلاین و پشتیبانی شبانه روزی آریاهاست

آموزشطراحی وبهاستینگوبلاگ

طراحی وبسایتمیزبانی ویژههاست ارزانهاست سی پنل ارزانهاست لینوکسهاست لینوکس ارزان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *