هاست , لینوکس , سیستم عامل , سرور قدرتمند , انتخاب لینوکس

6 دلیل برای انتخاب هاست لینوکس


هنگامی که صحبت از میزبانی وب سایت می‌شود، انتخاب یک وب سرور درست، بسیاری از مشکلات را حل میکند. برای انتخاب وب سرور تنها دو انتخاب کلی وجود دارد: هاست ویندوز و هاست لینوکس. ۶ دلیل برای آنکه هاست لینوکس را انتخاب کنید، عنوان این مطلب تیم آریاهاست است، با ما همراه باشید!

در حالی که سیستم عامل لینوکس در ابتدا به عنوان یک سیستم عامل دسکتاپ که با ویندوز رقابت می کرد ، تصور می شد ، اما امروزه جای خود را در فضای سرور پیدا کرد.

یک سرور لینوکس کارآمدترین و قدرتمندترین نوع سیستم عامل را اجرا می کند ، و سرورهای لینوکس به گونه ای طراحی شده اند که نیازهای کاربردی را بخوبی برطرف میکنند. از سرورهای لینوکس برای مدیریت شبکه و سیستم ، مدیریت پایگاه داده ، خدمات وب و موارد دیگر استفاده می شود.

۶ دلیل برای انتخاب هاست لینوکس :

۱. مقرون بصرفه بودن

لینوکس سیستم عامل متن باز است، یعنی استفاده از آن رایگان می‌باشد. این موضوع بر روی هزینه‌های این هاست اثرمیگذارد، در نتیجه افراد بیشتری از آن استفاده میکنند.

۲. قابلیت و سازگاری

هاست linux با سیستم عامل‌ها و برنامه‌های دیگر سازگار است. به عنوان مثال اگر شما یک وب سایت با ویندوز ایجاد کرده باشید و سرور مبتنی بر لینوکس برای آن استفاده کنید، هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. لینوکس یک انتخاب ایده‌آل برای کسانی است که می‌خواهند با سرورهای برتر و روز دنیا کار کنند و در ارتباط باشند.

 ۳. ثبات و کارایی

لینوکس پایداری و عملکرد بهتری نسبت به سرورهای ویندوزی دارد. سرورهای لینوکس بدون نیاز به راه اندازی مجدد، مدت زمان طولانی تری قابل نگهداری هستند.

۴. انعطاف‌پذیری

لینوکس دارای یک میزبانی انعطاف‌پذیر و عملکرد بالا برای استفاده از برنامه‌های کاربردیاست. می‌توانید تنها برنامه‌های مورد نیاز را نصب کنید و به این ترتیب فضای دیسک نیز ذخیره می‌شود.

 ۵. نصب ساده

نصب لینوکس آسان است و یکی از راحت ترین و سریع‌ترین نمونه‌هایی است که تا کنون مشاهده کرده‌اید. اگر نیاز به پشتیبان‌گیری از شبکه و انتخابی قابل اعتماد دارید، هاست لینوکس نیاز شما را برآورده می‌کند.

۶. امنیت بیشتر و بهتر 

به طور کلی لینوکس نسبت به ویندوز یا macOS از امنیت بیشتر و بالاتری برخوردار است.​

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید