سایت املاک , طراحی سایت , بهینه سازی سایت , سئو سایت

طراحی وبسایت املاک


سایت املاک از وبسایت هایی است که با مخاطبان بسیار متفاوتی سروکار دارد. یکی از مهمترین جنبه های طراحی سایت املاک، تعیین مخاطبان هدف میباشد. منطقه جغرافیایی فعالیت و مخاطبین خود را مشخص کنید.

نکات مهم در طراحی سایت املاک

 • وبسایت املاک شما، باید احساسات کاربران را تحریک کند.

شاید هدف خریداران از خرید خانه، خوشحال کردن همسر یا ارتقا زندگی فرزندان باشد، همچنین آنها دوست دارند به آنها قول داده شود که زندگی آنها، در این خانه بهتر و راحت تر است؛ وعده احساسی شما، باید در وبسایتتان نیز وجود داشته باشد.

برای مثال، برای کسانی که بدنبال خرید ویلا هستند. بنگاه های مسکن این نوع منطقه ها آشنایی و شناخت کاملی با خواسته ها و تمایلات زنان و کودکان چنین خانواده هایی دارند، و بخوبی می توانند برای آنها انگیزه خرید ایجاد کنند. کودکان عاشق حیوانات هستند و زنان خانه دار از فضای سبز و محیطی برای ورزش لذت می برند. شما باید تمام این موارد را بررسی و در صورت لزوم، در طراحی سایت، اعمال کنید.

 • در زمان طراحی وبسایت، زنان را فراموش نکنید.

یک مثل قدیمی وجود دارد که : “ زنان بعد از مغازه گردی خرید می کنند، مردان سریعا خرید می کنند. ” در بسیاری موارد، خانم ها پس از تحقیقات بسیار در اینترنت، به سایت شما وارد میشوند. یک وبسایت با طراحی متفکرانه و جذاب، و محتوایی مناسب و زیبا، که توانایی ایجاد رابطه احساسی را دارد، میتواند کلید موفقیت شما باشد. به جزئیات توجه کنید، بهترین خریداران شما، همین زنان خانه دار هستند.

 • وبسایت املاک باید خوانا باشد.

باید سایت تمیز و خوانا باشد. متن سیاه با کنتراست بالا در پس زمینه سفید، بهتریناست. متن باید بقدری بزرگ باشد که کاربر بتواند آن را براحتی بخواند. از پس زمینه های رنگی جدا خودداری کنید. فضای سفید باید به میزان کافی وجود داشته باشد، تا متن خود را نشان دهد.

 • وبسایت حتما ریسپانسیو باشد.

بیش از ۲۰ درصد مشتریان، از طریق تلفن های همراه خود به اینترنت متصل می شوند. پس مهم است که وبسایت شما، در تلفن ها نیز قابل اجرا باشد! سایت ریسپانسیو در تمام دستگاه ها قبل مشاهده است، خریدار صفحه شما را در تلفن همراه خود مارک میکند و سپس در کامپیوتر خانه، آن را بررسی و مطالعه میکند.

 • ظاهر وبسایت را به روز نگه دارید.

با بروز نگه داشتن سایت خود، مشتریان و خریداران بیشتری را جذب کنید. اگر ظاهر تازه و جدید سایت، با یک محتوای عالی و مفید همراه باشد، افراد تشویق میشوند تا به سایت شما بارها و بارها سر بزنند.
برای تغییر در سایت، و هر چه بهتر شدن آن با مشتریان فعال خود تماس گرفته و نظر آنها را جویا شوید.

 • تبلیغ و فعالیت در شبکه های اجتماعی

نقاط مثبت فعالیت خود را مشخص کرده و عملکرد بهینه خود را به دیگران نشان دهید، بهترین مکان برای این موارد استفاده از شبکه های اجتماعی است. صفحات اجتماعی خود را فعال و بروز کنید، تا از دیگران متمایز باشید. اگر یک عادت یا سرگرمی ویژه دارید، آن را بیان کرده و از دیگران نیز بخواهید تا به شما ملحق شوند.

 • استفاده از عکس در وبسایت املاک

عکس ها اهمیت زیادی در ایجاد احساس در وبسایت ها دارند. عکس هایی را انتخاب کنید که با رنگ های سایت شما، همخوانی دارند. با ایجاد یک تم میتوانید افراد، ساختمان ها، چیدمان داخلی، نمای خارجی، و مشتریان راضی خود را در آن به نمایش بگذارید. از پیشنهادات و بعضا انتقادات مشتریان خود برای بهتر شدن بهره ببرید.

 • سرعت بارگذاری وبسایت املاک 

همانطور که بارها گفته ایم، اگر سرعت بارگذاری سایت شما زیاد باشد، مشتری خود را از دست می دهید. یادتان باشد، تنها ۳۰ ثانیه برای حفظ بازدیدکننده فرصت دارید. وبسایت خود را در مرورگرهای محبوب نظیر سافاری، گوگل کروم، فایرفاکس، و اینترنت اکسپولر بررسی کنید.

مهمترین عناصر در طراحی سایت املاک

 • سایت قابلیت عملکرد بالا داشته و اطلاعات براحتی در دسترس کاربر قرار گیرد.
 •  ایجاد قابلیت جست و جو
 • عکس های بهینه شده
 • امکان ثبت نام کاربر
 • کلید رسانه های اجتماعی
 • بهینه سازی و سئو سایت

همانگونه که بارها گفته ایم داشتن یک سایت، مهم ترین قدم در تجارت محسوب می شود. فرآیند طراحی سایت و برند شما، انتخاب رنگ ها، تصاویر و متن، باید مهیج و تاثیرگذار باشد. رعایت تمام این موارد بازتاب دهنده تجارت شما بوده و می تواند به جذب یا دفع مشتریان کمک کند.

اگر قصد راه اندازی وبسایت املاک دارید، توجه کنید که در این تجارت مشتریان در حال خرید کالایی با متوسط قیمت بالای ۵۰۰ میلیون تومان هستند، پس در طراحی خود نهایت دقت را انجام دهید و چیزی در خور داشته باشید، برای داشتن وبسایتی با خواسته هایتان فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *