سایت , طراحی وبسایت , هاستینگ , لینوکس

وبسایت شخصی


وبسایت های شخصی در دنیای دیجیتال امروز، کلیدی برای موفقیت حرفه های نوپا هستند. این فقط برای مترجمان آزاد، عکاسان و یا افراد مشهور نیستند. ایجاد وبسایت یکی از بهترین سرمایه گذاری های زمانی و پولی است.

تعریف وبسایت شخصی

یک وبسایت شخصی وبسایتی است در مورد شما، که رزومه کاری، نمونه کارها و نامه های شما در هاست آن قرار میگیرد. به طور سنتی، نام و نام خانوادگی تان ، عنوان دامنه شما است. این وبسایت شامل تجارب، مهارت ها و دستاوردهای شما می شود.

اهمیت داشتن وبسایت شخصی

 

۱. وبسایت شخصی به کارفرمایان کمک می کند تا شما را بسیار راحت تر پیدا کنند.

زمانی که برای کار درخواست می دهید، کارفرمای بالقوه شما به صورت آنلاین به دنبال شما خواهد بود، بنابراین داشتن نتایج جستجوی با نام دامنه ای منحصر به فرد، همراه با ایجاد یک تصور بزرگ، به شما کمک خواهد کرد تا یک مصاحبه موفق داشته باشید.

۲. با داشتن وبسایت شخصی، شما مزیت رقابتی خواهید داشت.

از آنجایی که یک وبسایت شخصی شامل تجربه کاری و تحصیل شما می باشد، پس شبیه یک رزومه است که به شما امکان میدهد به صورت آنلاین حضور داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که نمونه کارها، تصاویر مربوطه و توصیفات شما برای مشتری بالاتر از سایرین باشد.

۳. داشتن وبسایت شخصی شانس شغلی شما را افزایش می دهد.

وب سایت شخصی به شما قدرت برای رقابت با دیگران را می دهد. شما باید همه چیز را خوب بدانید، نه آنکه فقط در مورد آنها اطلاعات دهید.
با داشتن یک وبسایت، افراد از سراسر جهان می توانند شما را مطلع کنند، شما را دنبال کنند و با شما ارتباط برقرار کنند، که این می تواند چشم انداز فرصت های شغلی را نیز به همراه داشته باشد.

۴. یک وبسایت شخصی به شما امکان می دهد که خلاق باشید.

با راه اندازی وبسایت به شما این فرصت داده می شود تا ایده های خلاقانه خود را به نمایش بگذارید.

۵. یک وبسایت شخصی بیشتر از یک رزومه پویا عمل میکند.

ایده عاقلانه آن است که رزومه خود را به طور منظم به روز کنید و ایده های متفاوتی برای چشم انداز های شغلی خود داشته باشید. رزومه آنلاین شما نیاز به بازنویسی و ارائه نسخه های جدید دارد. شما چیزهای تازه را به وب سایت شخصی خود اضافه میکنید مانند پروژه های جدید، جوایز، مهارت ها و …

۶. وبسایت شخصی به شما کمک می کند تا مهارت های جدیدی کسب کنید.

شما می توانید پرداخت و سفارشی سازی انجام دهید. برای ارتقاء نام تجاری خود، روش های جدیدی را برای انتقال پیام خود آزمایش کنید. علاوه بر این، شما می آموزید که چگونه محتوا را به کار ببرید تا به همه چیز مربوط می شود، چگونه می توانید بازدید کنندگان خود را درگیر کنید.
همچنین خواهید آموخت که چگونه در رسانه های اجتماعی سایت خود را ارتقا دهید تا بیشتر قابل مشاهده شود. علاوه بر این، زمانی که متوجه شدید که باید به خوبی در گوگل رتبه بندی کنید، شما همچنین می توانید جنبه های اساسی جستجوگرها را درک کنید.

 

و اکنون شما با خواندن این مقاله، احتمالا با خودتان فکر میکنید:
“من می دانم که باید یک وبسایت شخصی داشته باشم، اما چگونه می توانم آن را ایجاد کنم؟”
خوشبختانه ما  در کنار شما هستیم، فقط کافیست با ۰۲۱۶۶۱۷۶۶۲۵ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید