مارکتینگ , تبلیغات اینترنتی , دیجیتال مارکتینگ , بازاریابی ایمیلی

5 نکته برای داشتن یک ایمیل مارکتینگ موفق


امروزه بسیاری از شرکت ها و صاحبان مشاغل با این مساله که چگونه باعث افزایش رشد فروش خود شوند یا چگونه مشتریان و کاربران بیشتری را به لیست خود اضافه کنند، درگیر هستند. در این بخش به توصیف ۵ نکته برای داشتن یک ایمیل مارکتینگ موفق و ایده هایی برای بهبود این روش به شما معرفی خواهیم کرد.

۵ نکته برای داشتن یک ایمیل مارکتینگ موفق

  • فقط طراحی زیبای ایمیل مدنظرتان نباشد.

در تمام دنیا فروشگاه های بزرگ و معتبر تنها به ایجاد یک تصویر زیبا از خود نمی پردازند، بلکه آن چه بیشتر مورد توجه مردم قرار میگیرد را تولید و به مردم عرضه می کنند. برای ایمیل مارکتینگ علاوه بر زیبایی ایمیل، به محصولات مورد نیاز مشتریان هم باید توجه کنید.

  • ایمیل مارکتینگ موفق از طریق کمک به مشتریان برای انجام کارهای خیر

با استفاده از ایمیل مارکتینگ می توانید با جمع آوری مبالغ هنگفت، برای بسیاری از خانواده های نیازمند که قدرت خرید لوازم ضروری را ندارند کمک کرد و حتی  از جوانان در طبقه ضعیف جامعه برای شروع کسب و کار حمایت کرد.

  • مردم از مردم خرید می کنند.

مردم از کمپانی ها، فروشگاه ها یا از وب سایت ها خرید نمی کنند. ایمیل مارکتینگ برنامه نیست، بلکه راهی برای ارتباطات می باشد . زیرا که مشتریان شما با به اشتراک گذاشتن ایمیل شما، خدمات و محصولاتتان را به بقیه هم معرفی خواهند کرد.

  • ایمیل مارکتینگ موفق با حفظ مشتری های قدیمی

سعی کنید با ایمیل مارکتینگ مشتریان قدیمی خود را حفظ کنید تا این که در تلاش برای جذب مشتریان جدید باشید. تلاش برای کسب یک مشتری جدید به وقت و هزینه زیادی نیاز دارد که این در بازاریابی خیلی مورد استقبال قرار نمی گیرد.

  • ایمیلی که به خوبی طراحی شده باشد دارای ۱۰۰۰ کلمه با ارزش است

ایمیل هایی که ساده طراحی شده اند نتایج شگفت انگیزی داشته اند. توجه داشته باشید که محتوای یک ایمیل موضوع کلیدی می باشد..

گاهی اوقات ارتباط برقرار کردن با یک مشتری به صورت دیداری بسیار سخت است. پس از ایمیل مارکتینگ به عنوان پلی برای ارتباط با مشتریان استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید