مراحل راه اندازی وب سایت

مراحل راه اندازی وب سایت

همانگونه که میدانید در دنیای فناوری امروز، داشتن وبسایت برای شرکت ها، موسسات، آموزشگاه ها، و حتی اشخاص امری ضروری به نظر می رسد. در این مقاله تمامی مراحل راه اندازی وب سایت را به صورت گام به گام برای شما توضیح میدهیم، بطور خلاصه این مراحل عبارتند از: 

مراحل راه اندازی وب سایت ابتدا با ثبت دامنه

اولین قدم جهت راه اندازی سایت انتخاب و ثبت دامنه مناسب است، اما دقیقا دامنه چیست؟ به زبان ساده دامنه همان نام سایت شما میباشد. 
همین الان دامنه مورد نظر خود را انتخاب کنید، سعی کنید هاست و دامنه خود را بصورت همزمان خریداری کنید. در مقاله بعدی در خصوص دامنه و خصوصیات آن بیشتر برایتان توضیح میدهیم.

مراحل راه اندازی وب سایت با خرید هاست مناسب

قدم دوم جهت راه اندازی سایت، خرید هاست مناسب است، اما هاست چیست؟ همان فضای سایت شما که اطلاعات روی آن قرار میگیرد. 
اما صبر کنید، خرید یک هاست مناسب که قادر باشد تمام نیاز های وب سایت شما را نیز تامین کند به همین آسانی ها هم نیست.

مراحل راه اندازی وب سایت با طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا

پس از خرید هاست و دامنه مناسب، اصلی ترین زیرساخت های راه اندازی سایت را مهیا کرده اید، اما مهم ترین قسمت یک سایت، ظاهر یا پوسته آن است که به آن قالب نیز می گویند، اصلی ترین عامل متمایز کننده انواع وب سایت ها، تفاوت قالب آنها میباشد، قطعا شما هم تمایل دارید که سایتی با ظاهر بسیار زیبا و منعطف داشته باشید.

مراحل راه اندازی وب سایت با آپلود فایل و اطلاعات وب سایت

اکنون زمان آن رسیده است که منوها، مطالب و محصولات خود را داخل سایت قرار داده و سایت خود را به مطلوب ترین حالت ظاهری ممکن برسانید، اما بدانید که وب سایت شما بدون بازدیدکننده مانند یک سینما بدون بیننده است، بنابراین پس از اتمام پروسه طراحی و راه اندازی سایت، زمان آن فرا میرسد که وب سایت خود را سئو کنید و سایتتان را در کلمات کلیدی رقابتی به صدر نتایج موتور های جستجو برسانید.

جهت خرید هاست و دامنه .ir رایگان و شروع مراحل راه اندازی وب سایت با ۰۲۱۶۶۱۷۶۶۲۵  تماس بگیرید. 

ارسال یک پاسخ